Zamówienia

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU:

Na naszej stronie prezentujemy towary znajdujące się w aktualnej sprzedaży w naszej sieci hurtowni na terenie całego kraju. Szczegółowe informacje (ceny towarów, stany magazynowe) są dostępne wyłącznie dla osób zalogowanych. Osoby nie posiadające jeszcze konta w naszym serwisie mogą się zarejestrować klikając tutaj (rejestracja tylko dla firm)

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:
Wszystkie zamówienia są realizowane w najbliższym dla zamawiającego oddziale firmy. Zamówienia przyjmujemy na adres e-mail bok@art-pol.pl oraz na adresy e-mail/fax lokalnych oddziałów Art-Pol dostępnych na stronie kontaktaktowej. W celu uzyskania dokładniejszych informacji oraz ustalenia szczegółów zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z regionalnym oddziałem firmy.


MINIMUM LOGISTYCZNE:
W przypadku braku poszczególnych towarów w lokalnym oddziale Art-Pol zamawiany towar zostanie ściągnięty z pozostałych oddziałów. Jednak ze względu na koszty z tym związane minimalna wielkość zamówienia z innego oddziału niż lokalny wynosi 1500zł netto/oddział. Wyjątkiem jest Magazyn Główny, którego minimum logistyczne to 500zł netto.

Przykład: Klient chce zamówić towar z trzech miast: Wrocław Magazyn Główny - 3500zł, Warszawa 4000zł, Częstochowa 1200zł, łączna kwota zamówienia to 8700zł netto. Jednak zamówienie dla miasta Częstochowa jest mniejsze niż 1500zł. Aby je zrealizować klient powinien domówić towaru na kwotę co najmniej 300zł.

UWAGA! Oferta prezentowana na niniejszej stronie internetowej została stworzona w celach informacyjnych i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Po złożeniu zamówienia skontaktuje się z Państwem pracownik naszej firmy celem ustalenia dostępności towaru i określenia warunków realizacji zamówienia.

Koszyk

Wartość zamówienia: 0,00 PLN

Kontakt

Masz pytania? Szukasz szybkiego kontaktu z nami?

Zadzwoń: 71 373 07 40

Newsletter

Podaj adres e-mail
i zapisz się do newslettera!